O nas

Wygoda, bezpieczeństwo i komfort – to możemy zapewnić naszym ukochanym dzieciom. Dlatego jako mamy wiemy czego oczekujemy od produktów dla najmłodszych.
Oferowane przez nas pościele są szyte z wysokogatunkowej bawełny, która oddycha i powoduje, że organizm dziecka nie wychładza się ani nie przegrzewa. Pościel jest bezpieczna, nie wywołuje alergii i nie farbuje. Zapewnia komfort użytkowania i jest łatwa w czyszczeniu. Zdobią je wesołe trójwymiarowe duże hafty zaprojektowane przez nas same.
Proponujemy urozmaiconą kolorystykę i ciekawe wzory, by zbudować wokół dziecka idealne warunki do spokojnego snu, beztroskiej zabawy i odkrywania świata.

Mogą Państwo być pewni, że dokonują dobrego wyboru

1

Mamy nadzieję, że nasze pościele w pełni spełnią oczekiwania rodziców, a swoim małym użytkownikom umilą zasypianie i czas spędzony w łóżeczku.

Ogólne informacje dla rodziców i opiekunów:

Produkty przeznaczone dla dzieci od narodzin. NIGDY NIE ZOSTAWIAJ DZIECKA BEZ NADZORU-może dojść do wypadku. Trzymać z dala od ognia oraz innych źródeł ciepła. Aby uniknąć ryzyka uduszenia torbę plastikową przechowywać poza zasięgiem dzieci